Šeimų stovyklos

Artėjant vasarai daugelis Jūsų džiaugsis galimybe ištrūkti į gamtą ar kurortą, tačiau neįgalius vaikus auginančioms šeimoms tokie potyriai dažnai tėra ilgesinga svajonė...
Neretai
bėda yra ne tai, kad neįgalų vaiką auginantys tėveliai būna nepasiturintys. Dažnai aplinkybės susiklosto taip, kad tėvai prie savo ypatingos atžalos būna prikaustyti 24 valandas per parą, visiškai negalėdami atsitraukti...

Fondas „Algojimas“ šiais metais ruošiasi rengti jau aštuntus metus vyksiančias psichosocialinės reabilitacijos stovyklas, kuriose kviečiami dalyvauti negalios paliesti vaikai bei jų šeimos nariai.

Vaikams su negalia dažnai būna reikalingos specialios poilsio ir rekreacijos sąlygos, kurios dažniausiai padidina ir taip sunkiai besiverčiančių šeimų išlaidas, o dėl vaikams reikalingos nuolatinės priežiūros ir rūpesčio, į stovyklas juos lydi šeimos nariai arba kiti prižiūrintys asmenys. Be to, pailsėti turi ne tik negalią turintys vaikai, bet ir jų šeimos nariai, tačiau dažnu atveju tai lieka tik svajonė...

Tik gerų žmonių dėka šioms šeimoms atsiranda galimybė atvykti į psichosocialinės reabilitacijos stovyklas, nes valstybė neskiria lėšų šiam gyvybiškai būtinam poilsiui šeimoms, auginančioms neįgalius vaikus.

Per eilę metų „Algojimo“ stovyklose ilsėjosi daugiau nei 600 šeimų.

Stovyklų tikslas - neįgalaus vaiko ir jo šeimos vasaros psichosocialinė reabilitacija: skatinti neįgalių vaikų, jų tėvų/globėjų socialinę integraciją; skatinti jų pasitikėjimą ir orumą; sukurti palankias sąlygas saviraiškai bei meninių gebėjimų vystymui.
Tikslinė grupė – tai įvairias negalias turintys vaikai ir juos lydintys šeimos nariai, nes būtent jie labiausiai pamiršti visuomenėje.

Kviečiame Jus, geros valios žmones, jungtis bendriems darbams ir PADOVANOTI NEUŽMIRŠTAMĄ VASARĄ VAIKAMS SU NEGALIA!

Tik nuo Jūsų gerumo priklausys, kiek šeimų galės džiaugtis vasaros teikiamais malonumais, kurie „kitokiems“ vaikams suteiks neišdildomus įspūdžius visam gyvenimui .

Jūsų paaukotos lėšos bus skiriamos:

- nakvynės, maisto išlaidoms padengti;

- papildomoms kinezeterapeuto, psichologo, dailės terapijos, muzikos terapijos paslaugoms apmokėti.

 

Užduokite klausimą
Prenumeruoti naujienlaiškį

Narystė tarptautinėse organizacijose

Mūsų projektai