Verslui

Ar žinote, kad:

  • iki šiol nėra tikslios statistikos apie negalią turinčių vaikų Lietuvoje skaičių (mūsų duomenimis, yra apie 30 tūkst. vaikų su negalia, nors Statistikos departamentas nurodo 16 399, o SADM – 14 tūkst. vaikų)
  • apie 7-iems tūkst. vaikų ugdymo paslaugos yra neprieinamos
  • kasdien Lietuvoje negalia nustatoma vidutiniškai 5-6 vaikams
  • neįgaliesiems nesukurta sistema ir sąlygos profesijai įgyti ar amato išmokti, todėl daugelį jų, sulaukusių pilnametystės, išlaiko valstybė
  • negalią turinčių suaugusių asmenų skaičius artėja prie 250 tūkst.
  • kiekvienam vaikui su negalia valstybė skiria iki 4000 Eur per mėn., tačiau vaiką ir jo šeimą pasiekia TIK iki 500 Eur – vos 10 proc. lėšų, o kitos atitenka sistemos išlaikymui.

Dėl šių priežasčių mes kviečiame Jus jungtis svarbiems darbams, kurių tikslas – sutelkti visuomenę ir padėti silpniausiai jos grupei – negalią turintiems vaikams bei jų šeimoms.

FONDO BEI JŪSŲ ORGANIZACIJOS BENDRADARBIAVIMO GALIMYBĖS:

Finansinė parama: galime kartu nuspręsti, kam konkrečiai skirti Jūsų paramą, informuojant visuomenę apie Jūsų bendradarbiavimą su fondu (jei to pageidausite). 
 Socialinių verslo mokymų programa "Keisk požiūrį į negalią", sukurta 2011 m., įgyvendinant projektą “Vartai: įmonių socialinės ir aplinkosauginės inovacijos”.
Pirmieji šiuose mokymuose dalyvavo ir gavo socialinės atsakomybės ženklą -  TEO LT darbuotojai.
Mokymų programos tikslas – suteikti teorinių ir praktinių žinių apie neįgalų asmenį (klientą), lavinti bendravimo su neįgaliu asmeniu įgūdžius, supažindinti su negalią turinčių klientų poreikiais, pateikti praktines bendravimo su skirtingas negalias turinčiais asmenimis rekomendacijas.
Išsamiau apie mokymus galite susipažinti mokymų programoje
  Socialiniai ir sociokultūriniai projektai: Lietuvos kultūros tarybos, savyvaldybių, Europos sąjungos struktūrinių fondų pojektų rengimas ir įgyvendinimas kartu su Jūsų organizacija.  
   Verslo dovanos Jūsų klientams ir darbuotojams: ekologiškų linų sėmenų produkcija, kurias sukūrė mamos, auginančios negalią turinčius vaikus. 
 

Fondo aukų dėžutės Jūsų organizacijos erdvėse.

Nemokama abipusė informacija internetinėje ar fizinėje erdvėje apie vykdomas veiklas.

SIEKDAMI GEROVĖS SAU, NELIKIME ABEJINGI KITIEMS!

Užduokite klausimą
Prenumeruoti naujienlaiškį

Narystė tarptautinėse organizacijose

Mūsų projektai