Atvirų durų diena: ateikite ir pajauskite!

2019.09.03

11 val. – šeimoms, auginančioms kūdikius, kai mamos širdis nerimauja dėl vaikelio raidos ypatumų.

Mamos širdis neapgauna. Jei nerimaujate dėl savo vaikelio raidos ypatumų (pvz.: „tokio pat amžiaus mažylis jau moka naudotis tualetu, o maniškis net ant puodo nesėda“, „aš taip norėčiau, kad maniškis apsikabintų ir žiūrėtų į akis, tačiau jis to vengia“, „maniškis mėgsta žaisti vienas, jam tarsi nereikia kitų vaikų“, „kada ateis diena, kai mano vaikas miegos kaip visi?“, „kokius žaislus naudoti, kad vaikas lavintųsi?“, „o ką tokio amžiaus vaikas turi mokėti.daryti?“).

Jei Jus neramina šie ar panašūs klausimai, šis susitikimo laikas skirtas Jums. Jei mes patys nepajėgsime atsakyti į Jums rūpimus klausimus, neklaidžiojant nukreipsime Jus ten, kur į juos bus atsakyta profesionaliai.

13 val.- šeimoms, auginančioms ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, turinčius elgesio, emocijų sutrikimus ar negalias.

„Kaip gauti vaikui pagalbininką mokykloje/darželyje? Kodėl mano vaikui jo neskiria?“ „Mano vaiką ignoruoja darželyje/mokykloje ir kaltina mus dėl blogo vaiko auklėjimo“. „Mano vaikui reikia logopedo, ergoterapeuto, tačiau darželyje/mokykloje jam skiria tik po keletą užsiėmimų“. „Auklėtojos/mokytojai nemoka bendrauti su mano vaiku“ ir kt.

Jei Jums kyla tokie ar panašūs klausimai, jei esate kaltinami „blogu vaiko elgesiu“ ar „vaiko neišauklėjimu“, laukiame Jūsų.

15 val. – globėjams, prižiūrintiems raidos sutrikimus turinčius vaikus.

Jūsų globotinis, su kuriuos spėjote susipažinti artimiau, išsiskiria savo nepageidaujamu elgesiu, netinkamai susiformavusiais įpročiais, jam visai netinka įprasti auklėjimo būdai, neramina jo/jos kitos savybės.

Nuoširdžiai laukiame Jūsų ir dėkojame už rūpestį bei teikiamą pagalbą “svetimiems” vaikams.

17 val. – paaugliams, susiduriantiems su paauglystės sunkumais, neigiama aplinkos įtaka, patyčiomis ir jų tėveliams.

Tau sunku su bendraamžiais? Tavęs nesupranta tėvai? Nesinori eiti į mokyklą? Mokykloje tave laiko “lochu”? Tavo tėtis išvyko dirbti į užsienį, o su mama tu nesusišneki? Skiriasi tavo tėveliai ir dėl to labai išgyveni? Įsimylėjai, “drugeliai pilve skraidžioja”, o tavo mylimas net dėmesio nekreipia?

Išdrįsk ateiti. Tu čia būsi ne vienas ir galėsim kalbėtis apie viską, ką tik norėsi. Ir žinok, apie tai niekas nesužinos.

Užduokite klausimą
Prenumeruoti naujienlaiškį

Narystė tarptautinėse organizacijose

Mūsų projektai